Aktualności

Mazurki Dwa, fot Magdalena Misiura

Spotkania z Jackiem Karczewskim, czyli gdzie leci "Jej Wysokość Gęś"?

"Jej wysokość Gęś" zdobywa kolejne miasta. Autor książki Jacek Karczewski podróżuje po całej Polsce, żeby spotkać się z Wami i porozmawiać o ptakach, przyrodzie i o tym, czy na pewno dobrze zabieramy się za jej ochronę w Polsce…

Za nami już, między innymi, spotkanie w Krakowie (w Księgarni pod Globusem z Jackiem rozmawiał Łukasz Wojtusik), wyjątkowa prezentacja Jacka podczas Festiwalu Wizje Natury (wkrótce całość na naszym kanale Youtube – warto to zobaczyć i posłuchać!).

Polecamy Wam ciekawe rozmowy z Ewą Podolską
(Radio TOK FM) oraz Beatą Jewiarz (Radio RDC).

Jacek odwiedził również poranny program TVP2 Pytanie na Śniadanie. Polecamy Wam tę szybką, ale ciekawą rozmowę!

Spotkanie w TVP Białystok oraz w Teleexpresie
Ekosfera w Radiu Białystok.
Radiowa Trójka - w audycji Świat z lotu Drozda.

 
Kup książkę w naszym Sklepie na pTAK!


Co nas czeka w najbliższym czasie?

  • 26 listopada – wyjątkowa okazja dla wszystkich mieszkańców Sopotu i Trójmiasta na spotkanie w wyjątkowym miejscu. Księgarnia oraz wydawnictwo SMAK SŁOWA, jak również Wydawnictwo Poznańskie zapraszają do Sopotu, na słynny Monciak, gdzie w wyjątkowej księgarni będzie można dyskutować z Jackiem o ptakach, o przyrodzie i o tym jak w obecnych czasach możemy jeszcze o nią zawalczyć…Szczegóły wydarzenia tutaj – JACEK KARCZEWSKI I JEJ WYSOKOŚĆ GĘŚ W KSIĘGARNI SMAK SŁOWA.
  • 27 listopada – Jacek będzie już w Poznaniu! Zapraszamy Was na spotkanie do KSIĘGARNI W ZAMKU - BOOKOWSKI. Podczas spotkania w Centrum Kultury Zamek, opowie o swojej książce "Jej Wyskość Gęś", ale również o ptakach, o przyrodzie i swojej pasji.
 

W Olsztynie i w Białymstoku na wspólne spotkanie zaprasza Jacek Karczewki i Jej Wysokość Gęś,
ale również Marcin Kostrzyński (czyli Marcin z lasu - znany, między innymi ze swoich niwzwykłych filmów i opowieści o wilkach!)

 5 grudnia - Olsztyn, 17.00, Planeta 11 (filia biblioteki miejskiej), Aleja Piłsudskiego 38

9 grudnia - Bydgoszcz, 17.00, Miejskie Centrum Kultury, Marcinkowskiego 12-14

14 grudnia - Białystok, 17.00, Uniwersytet w Białymstoku, Wydział Biologii, aula profesor Aliny Myrchy, ul. Ciołkowskiego 1J


Zapraszamy i polecamy spotkania z Jej Wysokością!
To doskonała okazja, aby poznać Jaka i spędzić czas na rozmowie z ludźmi takimi jak Ty - którzy cenią piękno ptaków i chcą włączyć się w jego ocalenie dla przyszłych pokoleń! To też możliwość zakupu książki z dedykacją autora.

Blog Jacka Karczewskiego. 
Bieżące zapowiedzi również na naszym profilu Jestem na pTAK! oraz w newsletterze.

O książce "Jej Wysokość Gęś" i innych. 

Autor: Ptaki Polskie

Źródło: Ptaki Polskie

Powiązane artykuły

Przetarg

Przetarg

23 marzec 2015

Kategoria: promocja

WIĘCEJ >
Jaki karmnik? Oto jest pytanie...

Jaki karmnik? Oto jest pytanie...

22 październik 2014

Gdy zdecydujemy się na dokarmianie i dowiemy się już, co serwować w karmniku, pozostaje nam wybór właściwego karmnika. Wybór może się okazać trudny przy obecnej ofercie, mnogości wzorów, rozmiarów i kształtów.

WIĘCEJ >
Drawieński Park Narodowy

Drawieński Park Narodowy

01 październik 2010

Został utworzony w 1990 roku Parku, jego powierzchnia wynosi 11441,34 ha, z czego pod ochroną ścisłą znajduje się 569,36 ha, ochroną częściową 10225,02 ha, a krajobrazową – 313,19 ha. Powierzchnia otuliny wynosi 40896 ha.

WIĘCEJ >