Jestem na pTAK!

6. Festiwal Kultury Ekologicznej

W dniach 7-12 listopada w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbędzie się po raz szósty Festiwal Kultury Ekologicznej „Zielono Mi!”

Wraz z Kinoteatrem Rialto zapraszamy na wielką ekologiczną fiestę. W programie wiele wspaniałych atrakcji: koncert KAPELI ZE WSI WARSZAWA, projekcje filmowe, dyskusje, wykłady dra Janusza Korbela oraz Jacka Szklarka, pokaz diaporam Grzegorza Leśniewskiego, spotkania z profesorem Andrzejem Elżanowskim oraz Krystianem Matyskiem, wspólne gotowanie z Magdaleną Cielengą-Wiaterek (autorką bloga http://zielenina.blogspot.com) i poczęstunek wegetariański.

 

My też tam będziemy!  - 10 listopada o godz. 18:30, wraz z wykładem pt. Cztery wesela i pogrzeb, czyli jak kochają się ptaki. Zapraszamy szczególnie gorąco!

 

Prócz tego wszystkiego oczywiście czeka na Was mnóstwo pozytywnych wibracji i dobrej energii płynących prosto od ludzi, którym leży na sercu stan środowiska naturalnego i dobro przyrody.

 

Tak jak i organizatorom - Zielono nam! I to już po raz kolejny.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Kinoteatru Rialto.

Galeria

Autor: Ptaki Polskie

Źródło: Ptaki Polskie

Powiązane artykuły

Przewodnik po remizie

06 maj 2016

WIĘCEJ >
Z historii (również naturalnej) latania

Z historii (również naturalnej) latania

28 maj 2013

My, ludzie od wieków marzyliśmy o lataniu. Patrząc na owady i ptaki zazdrościliśmy, dziwiliśmy się i niedowierzaliśmy. Aby w końcu spróbować podążyć za nimi w przestworzach.

WIĘCEJ >
Dla ludzi i i dla ptaków.

Dla ludzi i i dla ptaków.

06 październik 2015

Czy można pogodzić ochronę przyrody w mieście i presję wciąż rozwijających się osiedli?

WIĘCEJ >