Jestem na pTAK!

6. Festiwal Kultury Ekologicznej

W dniach 7-12 listopada w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbędzie się po raz szósty Festiwal Kultury Ekologicznej „Zielono Mi!”

Wraz z Kinoteatrem Rialto zapraszamy na wielką ekologiczną fiestę. W programie wiele wspaniałych atrakcji: koncert KAPELI ZE WSI WARSZAWA, projekcje filmowe, dyskusje, wykłady dra Janusza Korbela oraz Jacka Szklarka, pokaz diaporam Grzegorza Leśniewskiego, spotkania z profesorem Andrzejem Elżanowskim oraz Krystianem Matyskiem, wspólne gotowanie z Magdaleną Cielengą-Wiaterek (autorką bloga http://zielenina.blogspot.com) i poczęstunek wegetariański.

 

My też tam będziemy!  - 10 listopada o godz. 18:30, wraz z wykładem pt. Cztery wesela i pogrzeb, czyli jak kochają się ptaki. Zapraszamy szczególnie gorąco!

 

Prócz tego wszystkiego oczywiście czeka na Was mnóstwo pozytywnych wibracji i dobrej energii płynących prosto od ludzi, którym leży na sercu stan środowiska naturalnego i dobro przyrody.

 

Tak jak i organizatorom - Zielono nam! I to już po raz kolejny.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Kinoteatru Rialto.

Galeria

Autor: Ptaki Polskie

Źródło: Ptaki Polskie

Powiązane artykuły

Biebrza wolna od wiatraków

Biebrza wolna od wiatraków

08 maj 2015

"Rozległe tereny wodne i bagienne doliny Biebrzy stwarzają optymalne warunki do bytowania wielu gatunków ptaków. Do najcenniejszych należą: bąk, bocian czarny, liczne kaczkowate, orlik krzykliwy, orlik grubodzioby...". Takie stwierdzenie zawarły władze gminy Nowy Dwór w "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy ".

WIĘCEJ >
Przetarg na druk materiałów promocyjnych

Przetarg na druk materiałów promocyjnych

20 maj 2014

Goniądz: Usługa w zakresie wydruku materiałów reklamowych Numer ogłoszenia: 169694 - 2014; data zamieszczenia: 20.05.2014

WIĘCEJ >
Biebrzański Park Narodowy

Biebrzański Park Narodowy

05 październik 2010

Biebrzański Park Narodowy został utworzony w 1993 r. i jest największym parkiem narodowym w Polsce (powierzchnia 59223 ha).

WIĘCEJ >