Jestem na pTAK!

6. Festiwal Kultury Ekologicznej

W dniach 7-12 listopada w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbędzie się po raz szósty Festiwal Kultury Ekologicznej „Zielono Mi!”

Wraz z Kinoteatrem Rialto zapraszamy na wielką ekologiczną fiestę. W programie wiele wspaniałych atrakcji: koncert KAPELI ZE WSI WARSZAWA, projekcje filmowe, dyskusje, wykłady dra Janusza Korbela oraz Jacka Szklarka, pokaz diaporam Grzegorza Leśniewskiego, spotkania z profesorem Andrzejem Elżanowskim oraz Krystianem Matyskiem, wspólne gotowanie z Magdaleną Cielengą-Wiaterek (autorką bloga http://zielenina.blogspot.com) i poczęstunek wegetariański.

 

My też tam będziemy!  - 10 listopada o godz. 18:30, wraz z wykładem pt. Cztery wesela i pogrzeb, czyli jak kochają się ptaki. Zapraszamy szczególnie gorąco!

 

Prócz tego wszystkiego oczywiście czeka na Was mnóstwo pozytywnych wibracji i dobrej energii płynących prosto od ludzi, którym leży na sercu stan środowiska naturalnego i dobro przyrody.

 

Tak jak i organizatorom - Zielono nam! I to już po raz kolejny.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Kinoteatru Rialto.

Galeria

Autor: Ptaki Polskie

Źródło: Ptaki Polskie

Powiązane artykuły

Bielik

Bielik

26 sierpień 2011

Nasz największy ptak szponiasty i jeden z największych w Europie.

WIĘCEJ >
Nie taki Gawron oczywisty!

Nie taki Gawron oczywisty!

15 grudzień 2015

Kilka słów o tym, czego nie wiecie o tych ptakach...

WIĘCEJ >
Dlaczego powinniśmy chronić przyrodę?

Dlaczego powinniśmy chronić przyrodę?

03 sierpień 2014

Prosta odpowiedź, żeby osiągnąć to, czego wszyscy chcemy. Czyli żyć luksusowo. Tyle, że we współczesnym, a może wręcz - nowoczesnym świecie znaczeniu tego słowa.

WIĘCEJ >