Dołącz do nas

Członkostwo

Dudek, Sikora, Sójka, Wróblewski czy Kawka - ilu z pośród nas dumnie nosi ptasie nazwiska?

Klub Ptaków Polskich!
Serdecznie zapraszamy wszystkich Bocianów, Kulczyków, Kulikowskich i Wójcików do jedynego w swoim rodzaju Klubu zrzeszającego pasjonatów ptaków i całej przyrody. Klub z największą radością powita również i innych Bioróżnorodnych – zarówno z pochodzenia, jak i z wyboru, pasji lub zainteresowania - od Adamskich i Kwiatkowskich, po Wilkowskich i Żywickich.

Dlaczego warto dołączyć do Klubu?

Będąc Członkinią/Członkiem Klubu Ptaków Polskich masz wpływ na nasze działania. Razem założymy więcej ogrodów i parków na pTAK! Wspólnie ochronimy więcej Czajek, Skowronków, Kuropatw i miejsc, w których one żyją... Z nami osobiście i aktywnie włączysz się w globalne Dzieło Ochrony Bioróżnorodności.

Każdy Członek / Członkini Klubu wpłaca co roku na nasze konto 30 PLN, które przeznaczamy na ochrone Przyrody, na działania w naszych kampaniach, na utrzymanie rezerwatów Ptaków Polskich oraz organizację takich wydarzeń jak Noc Sów!

Co propnujemy Członkom?
Na liście przywilejów i wartości są między innymi:

  • 10% upustu na zakupy w www.sklepnaptak.pl
  • Darmowy dostęp do aplikacji Głosy Ptaków.
  • Uczestnictwo w Zlocie Klubu Ptaków Polskich.
  • Specjalne dedykacje od Autorów w książkach, które wydajemy.
  • Pierwszeństwo i darmowy dostęp do naszych małych wydawnictw, typu foldery, plakaty itp.
  • Pierwszeństwo i darmowy dostęp do filmów, które realizujemy.
  • Cykliczne zaproszenia na imprezy członkowskie– wśród nich warsztaty, pokazy, prezentacje, wyprawy na ptaki - np. wieczorne nasłuchiwania sów, ale też na łosie, bobry czy wilki.
  • Możliwość korzystania z naszego Centrum Orlikowego w Goniądzu nad Biebrzą, które mamy nadzieję, że również dla Ciebie będzie dużą atrakcją.
  • Stały dostęp do wiedzy i informacji o Przyrodzie dzięki naszemu newsletterowi.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (tutajZapraszamy wszystkich ludzi na pTAK!
Tych już przekonanych oraz tych poszukujących, którzy jeszcze nie odkryli jak niezwykła i inspirująca jest Przyroda.
Zapraszamy do wspólnego odkrywania i zabawy! Przede wszystkim do współdziałania. Dla dobra naszych ptaków i dla dobra całej Ziemi, od której wszyscy przecież zależymy. Jeśli chcesz być z Przyrodą za pan brat… Jeśli chcesz wiedzieć co i dlaczego w trawie piszczy… Jeśli chcesz lepiej rozpoznawać ptaki (a także inne zwierzęta i rośliny) i rozumieć ich zachowanie – dobrze trafiłaś/trafiłeś! Jeszcze lepiej, jeśli nie jest Ci obojętny los naszej planety i poszukujesz towarzystwa ludzi o podobnych pasjach i zainteresowaniach.

Z nami odkryjesz inspirujące piękno Przyrody. Nauczysz się ją rozumieć i nazywać. Poznasz ludzi podobnych do Ciebie – ludzi na pTAK! Z kolei my dzięki Tobie będziemy wiedzieć jak mają się ptaki i cała Przyroda w Twojej okolicy lub w Twoich ulubionych miejscach w Polsce i na świecie. Będąc Członkinią/Członkiem Klubu Ptaków Polskich masz realny wpływ na nasze działania. Razem założymy więcej ogrodów i parków na pTAK! Wspólnie ochronimy więcej Czajek, Skowronków, Kuropatw i miejsc, w których one żyją...

Zapraszamy też na pokazy filmów, spotkania autorskie, prezentacje i wykłady, warsztaty artystyczne – a nawet koncerty. I to w różnych częściach Polski! Razem wyruszymy też w teren. Wieczorne Noce Sów, łosie o świcie, spotkania z bobrami, czy tropienie wilków należą do ulubionych tematów. Naszą flagową imprezą jest Zlot Klubu Ptaków Polskich, prawdziwy festiwal przyrodniczy i święto ludzi na pTAK!

 

Dołącz do nas już dziś!

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat Członkostwa w Klubie Ptaków Polskich skontaktuj się z nami!

email: ptakipolskie@ptakipolskie.pl 

 

 

 

Autor: Ptaki Polskie

Źródło: Ptaki Polskie

Powiązane artykuły

Czwarty Zlot Klubu Ptaków Polskich!

09 maj 2016

Zapraszamy!

WIĘCEJ >
Aplikacja mobilna - Głosy ptaków

Aplikacja mobilna - Głosy ptaków

30 sierpień 2014

Przedstawiamy Wam naszą najnowszą aplikację, która nie tylko pomoże odkryć piękno ptasiej muzyki i poznać właścicieli najznamienitszych treli. Wzbogaci ona również Wasze lekcje o ptakach, pozwalając usłyszeć namiastkę tego, co spotkać można za szkolnymi murami. W repertuarze – 30 solistów i solistek.

WIĘCEJ >
Spotkajmy się w Sopocie!

Spotkajmy się w Sopocie!

27 sierpień 2014

Kampania Bądź na pTAK! na XII Festynie Organizacji Pozarządowych.

WIĘCEJ >