Jestem na pTAK!

Jazz na pTAK!

Pierwsza (p)TAK jazzująca, wyjątkowa płyta z wyjątkową muzyką Piotra Manii – na pTAK!

Ptaki - są piękne, mądre, inspirujące… Zadziwiają swoją urodą i pomysłami na życie. Zachwycają śpiewem, zaskakują przedsiębiorczością, onieśmielają wytrzymałością podczas ich niezwykłych wędrówek.

Są z nami dosłownie od zawsze - w naszych parkach, ogrodach, domostwach. Obecne w naszych nazwiskach, tradycji i kulturze – w literaturze, poezji, sztuce, muzyce... Dawni wysłannicy Bogów - wciąż symbolizują czystość, wolność, przestrzeń, marzenia. Tyle im zawdzięczamy! Również tę płytę – pierwszą (p)TAK! jazzującą, wyjątkową płytę, z wyjątkową muzyką na pTAK!

 

W końcu one, ptaki, uprawiały muzykę na długo zanim my staliśmy się ludźmi. Na szczęście najwspanialszy z koncertów wciąż trwa! Wystarczy zwrócić uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi tak wiele nas łączy. Również muzyka!

 

Jazz na pTAK! skomponował Piotr Mania, z wykorzystaniem nagrań głosów ptaków Zdzisława Pałczyńskiego. Wykonanie - TrioMania. Nagranie zrealizował i miksował Piotr Taraszkiewicz, asystent – Marek Iwaszkiewicz.


Sponsorami płyty są: Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. oraz Energa S.A.

Sponsorem Kampanii pTak! jest firma AMS.

 

Trwa Kampania na pTAK! Warto do nas dołączyć! Bo ptaki są fascynujące. Tak jak fascynujące i cudownie różnorodne jest Życie na Ziemi. Szanujmy je! Czas na zmiany - na pTAK!

Galeria

Autor: Jacek Karczewski

Źródło: brak

Powiązane artykuły

Parkowanie

Parkowanie

22 lipiec 2014

19 i 20 lipca w Parku Oliwskim w Gdańsku odbyła się 8 edycja PARKOWANIA

WIĘCEJ >
No to FRU!

No to FRU!

09 marzec 2015

Lecimy do kin!

WIĘCEJ >
Zielnik internetowy

Zielnik internetowy

05 październik 2010

Jest tyle pięknych i fascynujących roślin. Jak nauczyć się je rozpoznawać? Przecież ten kwiat jest tak podobny do tego rosnącego obok… Czy to mniszek? czy podbiał? A może kozibród? Chyba nigdy nie zapamiętam…

WIĘCEJ >