Jestem na pTAK!

Sóweczka, fot. Cezary Korkosz

NOC SÓW 2018 aż 252 wydarzenia i 12 000 uczestników

Noc Sów – jedyna taka noc w Polsce, tak bardzo na pTAK! W tym roku to aż 252 wydarzenia i 12 000 uczestników! 26% ankietowanych uczestników oceniło tegoroczną Noc Sów na piątkę, a aż dla 66% uczestników było wspaniale i dali jest 6!

82% uczestników oceniło zaangażowanie Przewodników najwyższą notą - szóstkę, a 12% uczestników dało im piątkę.
75% ankietowanych uczestników oceniło kontakt z Przewodnikiem przed wydarzeniem jako wspaniały, a 14% przyznało im piątkę.
Ogromna większość wydarzeń – ponad 90% - oferowało uczestnikom wycieczki terenowe i prezentacje, a także warsztaty o sowach. 70% wydarzeń miała dla uczestników ognisko, a ponad połowa bawiła uczestników quizem o sowach.
Prawie połowie uczestników udało się zobaczyć sowę, a ponad 70% ankietowanych sowę usłyszało.

Noc Sów 2018 odbyła się w ubiegły weekend, 24-25 marca. Choć było zimno, serca uczestników i przewodników ogrzewała ptasia pasja i ciekawość. Po raz kolejny wraz z dziesiątkami przewodników z całej Polski udało nam się przybliżyć świat sów tysiącom uczestników. Jesteśmy pewni, że wycieczki i warsztaty o sowach bezpośrednią wpływają na ich ochronę. Zależy nam, żebyśmy wszyscy wiedzieli odrobinę więcej o sowach i ich losie, a także sposobach ich wsparcia.

Zachęcamy do przeczytania relacji przewodników. Można je znaleźć na mapie na stronie www.nocsow.pl oznaczone zieloną pineską.
Zapraszamy również do obejrzenia i przeczytania relacji przewodników i uczestników na naszym profilu na FB na specjalnie utworzonym wydarzeniu Noc sów 2018

Wszystkich uczestników zachęcamy do podzielenia się swoją opinią: http://bit.ly/ankieta-dla-uczestnika

Pod tym linkiem http://bit.ly/relacja-przewodnika czekamy na relacje Przewodników z lokalnych Nocy Sów

Gorąco dziękujemy partnerom Nocy Sów 2018: Wydawnictwu MUZA oraz Nessi Sportswear