Jestem na pTAK!

Fot. Włodzimierz Smardz, "Bielik"

Poznaliśmy laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2013!

Konkurs Przyroda Ojczysta jest organizowany corocznie przez portal Ekologia.pl. Skierowany jest on do osób, dla których fotografowanie jest wyjątkową i ważną częścią życia. 16 stycznia zakończyło się wielkie głosowanie, w wyniku którego wyb

Konkurs  Przyroda Ojczysta 2013 przebiegał w 2 turach.

 

Pierwsza tura trwała przez cały rok 2013. Uczestnicy cyklicznie, co miesiąc mogli zgłaszać na dedykowanej stronie zdjęcia do konkursu. Każdego miesiąca głosami internautów oraz osobno głosami Jury było wybierane  Zdjęcie Miesiąca.

 

Druga część konkursu miała miejsce w styczniu 2014, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca  z całego roku stanęli w szranki o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2013. 16 stycznia  2014 nastąpiło rozwiązanie konkursu i poznaliśmy zwycięskie prace oraz nazwiska ich twórców.

 

Prace konkursowe oceniali zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. Autorzy nagrodzonych zdjęć otrzymają nagrody ufundowane przez oficjalnego sponsora konkursu – firmę Nikon oraz przez ośrodek wypoczynkowy Bajkowy Zakątek.

 

Laureatem Zdjęcia Roku Internautów zostało zdjęcie Włodzimierza Smardza pt. „Bielik”.

 

Z kolei fotografią nagrodzoną przez Jury portalu Ekologia.pl, zostało zdjęcie Radosława Dominowskiego „Nauka resuscytacji”.

 

Gratulujemy zwycięzcom i w imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w comiesięcznym konkursie „Zdjęcie miesiąca”, który odbywa się na portalu Ekologia.pl

Więcej informacji  i prezentacja wszystkich zdjęć biorących udział w głosowaniu znajduje się na stronie portalu.

 

Patronat nad konkursem objęły media: Weranda Country, Fotografuj.pl, Dcamera.pl, Biokurier.pl, Ecoportal.com.pl, Femia.pl.

 

Patronem specjalnym konkursu i organizatorem pokonkursowej wystawy zdjęć jest Centrum Handlowe Warszawa Wileńska.

Galeria

Fot. Włodzimierz Smardz,

Autor: Magdalena Nowak

Źródło: Ekologia.pl

Powiązane artykuły

Relacja z II Zlotu Klubu Ptaków Polskich

Relacja z II Zlotu Klubu Ptaków Polskich

23 maj 2012

W dniach 18-20 maja do Goniądza, w samym sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego, po raz drugi zawitali między innymi Państwo Wróblewscy, Sokołowscy, Orlikowscy, Słowińscy oraz wielu innych Bioróżnorodnych, zarówno z nazwiska, jak i z samej pasji

WIĘCEJ >
Odczarować Kormorany!

Odczarować Kormorany!

24 sierpień 2015

Nie wystarczy tutaj znajomość kultowej piosenki Piotra Szczepanika...

WIĘCEJ >
Martha i 5 miliardów - spotkanie w Katowicach

Martha i 5 miliardów - spotkanie w Katowicach

05 czerwiec 2015

Wraz z Klubem Myśli Ekologicznej i kinoteatrem Rialto serdecznie zapraszamy na XXXI spotkanie KME, które już 11 czerwca. Gościem najbliższego wydarzenia będzie Jacek Karczewski.

WIĘCEJ >