Jestem na pTAK!

Fot. Włodzimierz Smardz, "Bielik"

Poznaliśmy laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2013!

Konkurs Przyroda Ojczysta jest organizowany corocznie przez portal Ekologia.pl. Skierowany jest on do osób, dla których fotografowanie jest wyjątkową i ważną częścią życia. 16 stycznia zakończyło się wielkie głosowanie, w wyniku którego wyb

Konkurs  Przyroda Ojczysta 2013 przebiegał w 2 turach.

 

Pierwsza tura trwała przez cały rok 2013. Uczestnicy cyklicznie, co miesiąc mogli zgłaszać na dedykowanej stronie zdjęcia do konkursu. Każdego miesiąca głosami internautów oraz osobno głosami Jury było wybierane  Zdjęcie Miesiąca.

 

Druga część konkursu miała miejsce w styczniu 2014, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca  z całego roku stanęli w szranki o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2013. 16 stycznia  2014 nastąpiło rozwiązanie konkursu i poznaliśmy zwycięskie prace oraz nazwiska ich twórców.

 

Prace konkursowe oceniali zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. Autorzy nagrodzonych zdjęć otrzymają nagrody ufundowane przez oficjalnego sponsora konkursu – firmę Nikon oraz przez ośrodek wypoczynkowy Bajkowy Zakątek.

 

Laureatem Zdjęcia Roku Internautów zostało zdjęcie Włodzimierza Smardza pt. „Bielik”.

 

Z kolei fotografią nagrodzoną przez Jury portalu Ekologia.pl, zostało zdjęcie Radosława Dominowskiego „Nauka resuscytacji”.

 

Gratulujemy zwycięzcom i w imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w comiesięcznym konkursie „Zdjęcie miesiąca”, który odbywa się na portalu Ekologia.pl

Więcej informacji  i prezentacja wszystkich zdjęć biorących udział w głosowaniu znajduje się na stronie portalu.

 

Patronat nad konkursem objęły media: Weranda Country, Fotografuj.pl, Dcamera.pl, Biokurier.pl, Ecoportal.com.pl, Femia.pl.

 

Patronem specjalnym konkursu i organizatorem pokonkursowej wystawy zdjęć jest Centrum Handlowe Warszawa Wileńska.

Galeria

Fot. Włodzimierz Smardz,

Autor: Magdalena Nowak

Źródło: Ekologia.pl

Powiązane artykuły

Konferencja Komunikacja dla Przyrody.

Konferencja Komunikacja dla Przyrody.

05 sierpień 2011

Dania 8 września 2011 w Warszawie.

WIĘCEJ >
Ptaki wokół nas - konkurs na pTAK!

Ptaki wokół nas - konkurs na pTAK!

01 październik 2014

"Dzieci nie liczą czasu, toteż wystarcza im go na gruntowne obserwacje". Doskonale wiemy, że dzieci często patrzą także w niebo...

WIĘCEJ >
Roztoczański Park Narodowy

Roztoczański Park Narodowy

01 październik 2010

Powstał w 1974 roku w celu ochrony najcenniejszych przyrodniczo obszarów Roztocza Środkowego w dolinie górnego Wieprza, charakteryzujących się występowaniem obok siebie gatunków ciepłolubnych i północnych oraz nizinnych i górskich.

WIĘCEJ >