Jestem na pTAK!

Przyroda Ojczysta 2014, ekologia.pl

Przyroda Ojczysta 2014

Zachęcamy do głosowania na najpiękniejsze zdjęcia 2014 roku!

Właśnie trwa finałowe głosowanie w konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2014, organizowanym przez portal ekologiczny – Ekologia.pl. Najlepsze zdjęcia zostaną wyróżnione i nagrodzone kursem fotografii ufundowanym przez warszawską Akademię Fotografii.

 

Konkurs skierowany jest do osób, dla których robienie zdjęć jest zarazem hobby jak i pomysłem na utrwalenie otaczającego świata. Oceniana jest nie tylko technika wykonania fotografii, ale przede wszystkim pomysł i aranżacja nadsyłanych zdjęć. Konkurs Przyroda Ojczysta 2014 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwała przez cały rok 2014, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogli zgłaszać zdjęcia do konkursu, logując się na stronie,. Co miesiąc wybierane było Zdjęcie Miesiąca głosami internautów oraz osobno głosami Jury. Druga część konkursu ma miejsce obecnie, do 20-go stycznia 2015, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca z całego roku stają w szranki o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2014.

 

Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl

 

W finale konkursu 20 stycznia 2015 zostaną przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2014. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez m.in. oficjalnego sponsora konkursu – Akademię Fotografii.

 

Głosowanie sms internautów odbywa się na stronie:

 

http://spolecznosc.ekologia.pl/przyroda-ojczysta-glosowanie

 

Patronat nad konkursem objęły m.in. media: Weranda Country, Fotografuj.pl, Dcamera.pl, Biokurier.pl, SlowLife Food&Garden, ZielonaLekcja.pl, fundacja Nasza Ziemia, Stowarzyszenie Polskie Ptaki. Partnerem konkursu jest Centrum Handlowe Warszawa Wileńska.

 

Portal Ekologia.pl to nowoczesny portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska.

Ekologia.pl informuje o najbardziej aktualnych tendencjach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energią odnawialną.

Portal porusza tematy związane z eko-modą, ekologiczną żywnością, promuje naturalne kosmetyki, zdrową kuchnię, eko-podróże, kulturę i sztukę opartą na recyklingu. Miesięczne portal odwiedza ponad 300 tys. czytelników. Więcej na www.ekologia.pl

Galeria

Przyroda Ojczysta 2014,  ekologia.pl

Autor: ekologia.pl

Źródło: Ptaki Polskie

Powiązane artykuły

Miasto pełne kultury na pTAK!

Miasto pełne kultury na pTAK!

30 wrzesień 2013

Kultura na pTAK! to projekt nowatorski, realizowany w ramach idei Miasto na pTAK! Dopiero co zakończyliśmy jego edycję w Gorzowie, a już rozglądamy się za następnym miastem, gdzie ptakami i kulturą możemy zarażać jego mieszkańców…

WIĘCEJ >
Ojcowski Park Narodowy

Ojcowski Park Narodowy

05 październik 2010

Jest najmniejszym polskim parkiem narodowym – jego powierzchnia wynosi 2145,62 ha, otulina – 6777 ha.

WIĘCEJ >
Pierwsza Noc Sów w Poleskim Parku Narodowym za nami!

Pierwsza Noc Sów w Poleskim Parku Narodowym za nami!

08 maj 2015

Ponad 80 uczestników, wykład dr-a Grzegorza Grzywaczewskiego z Katedry Zoologii, Ekologii Zwierząt i Łowiectwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, dwie wyprawy w teren oraz wspólne ognisko - tak w dużym skrócie wyglądało nocne spotkanie miłośników sów w Poleskim Parku Narodowym.

WIĘCEJ >