Jestem na pTAK!

Przyroda Ojczysta 2014, ekologia.pl

Przyroda Ojczysta 2014

Zachęcamy do głosowania na najpiękniejsze zdjęcia 2014 roku!

Właśnie trwa finałowe głosowanie w konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2014, organizowanym przez portal ekologiczny – Ekologia.pl. Najlepsze zdjęcia zostaną wyróżnione i nagrodzone kursem fotografii ufundowanym przez warszawską Akademię Fotografii.

 

Konkurs skierowany jest do osób, dla których robienie zdjęć jest zarazem hobby jak i pomysłem na utrwalenie otaczającego świata. Oceniana jest nie tylko technika wykonania fotografii, ale przede wszystkim pomysł i aranżacja nadsyłanych zdjęć. Konkurs Przyroda Ojczysta 2014 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwała przez cały rok 2014, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogli zgłaszać zdjęcia do konkursu, logując się na stronie,. Co miesiąc wybierane było Zdjęcie Miesiąca głosami internautów oraz osobno głosami Jury. Druga część konkursu ma miejsce obecnie, do 20-go stycznia 2015, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca z całego roku stają w szranki o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2014.

 

Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl

 

W finale konkursu 20 stycznia 2015 zostaną przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2014. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez m.in. oficjalnego sponsora konkursu – Akademię Fotografii.

 

Głosowanie sms internautów odbywa się na stronie:

 

http://spolecznosc.ekologia.pl/przyroda-ojczysta-glosowanie

 

Patronat nad konkursem objęły m.in. media: Weranda Country, Fotografuj.pl, Dcamera.pl, Biokurier.pl, SlowLife Food&Garden, ZielonaLekcja.pl, fundacja Nasza Ziemia, Stowarzyszenie Polskie Ptaki. Partnerem konkursu jest Centrum Handlowe Warszawa Wileńska.

 

Portal Ekologia.pl to nowoczesny portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska.

Ekologia.pl informuje o najbardziej aktualnych tendencjach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energią odnawialną.

Portal porusza tematy związane z eko-modą, ekologiczną żywnością, promuje naturalne kosmetyki, zdrową kuchnię, eko-podróże, kulturę i sztukę opartą na recyklingu. Miesięczne portal odwiedza ponad 300 tys. czytelników. Więcej na www.ekologia.pl

Galeria

Przyroda Ojczysta 2014,  ekologia.pl

Autor: ekologia.pl

Źródło: Ptaki Polskie

Powiązane artykuły

Bielik

Bielik

26 sierpień 2011

Nasz największy ptak szponiasty i jeden z największych w Europie.

WIĘCEJ >
Miłość w puchu

Miłość w puchu

12 lipiec 2017

Jeśli sen z powiek spędza nam niewierność męża lub kochanka, należy napełnić jego poduszkę łabędzim puchem – tak podpowiadał stary obyczaj. Magiczna siła łabędzich piór miała zagwarantować jego lojalność i przywiązanie. Tak samo jak zapewnia trwałość stadła pary łabędzi.

WIĘCEJ >
Nowa Strategia Edukacyjna NFOŚiGW

Nowa Strategia Edukacyjna NFOŚiGW

10 wrzesień 2013

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) pracuje nad nową Strategią Edukacyjną na lata 2014-2020. Od zapisów tej strategii zależy, czy w kolejnych 6 latach Narodowy Fundusz będzie dofinansowywać Edukację Przyrodniczą, c

WIĘCEJ >