Jak pomóc?

Ptasie fryzury w Haircology

Dudek, czajka, czubatka, czernica, uszatka... Co łączy te ptaki?

Fryzura,  a dokładnie – ptasi fryz. Sterczące czubki, irokezy, bujne kudły (może raczej pióra?) – to wszystko także istnieje w świecie ptaków. Bez lakieru, bez żelu, naturalnie i bez niczyjej pomocy.

 

Ty także będziesz mogła/mógł zrobić sobie naturalną fryzurę na pTAK!

 

18 maja, o godzinie 14:00 serdecznie zapraszamy do salonu Haircology w Warszawie, mieszczącego się przy ul. Rozbrat 44A, gdzie wspólnie z fryzjerkami i fryzjerami oraz edukatorami Ptaków Polskich przeniesiemy się w świat Ptasich Czupryn.

 

Styliści uczeszą Ciebie i/lub Twoją pociechę na pTAKa!, którego wybierzecie. Animatorzy zaś opowiedzą Wam wszystko o piórach i wspaniałym świecie zwierząt-lotników.

 

A miejsce nie jest przypadkowe.

 

Haircology to pierwszy w Polsce organiczny fryzjer. Wszystkie używane w nim produkty i oferowane zabiegi oparto o naturalne składniki pochodzące z ekologicznych upraw. Na miejscu sporządzane są specjalne Eko-maski odżywcze do włosów, a przeszkoleni fryzjerzy wykonują oryginalne masaże stymulujące cebulki włosowe. Wnętrze Haircology zostało urządzone z materiałów powtórnie przetworzonych zgodnie z zasadą 3R - reduce, recycle, reuse, czyli ograniczaj, przetwarzaj i wykorzystuj ponownie. 

 

Zapraszamy!

Galeria

Autor: Ptaki Polskie

Źródło: Fot. Marcin Nawrocki i Haircology

Powiązane artykuły

Organizator

Organizator

05 maj 2014

Inicjatorem i organizatorem Kampanii jest stowarzyszenie Ptaki Polskie.

WIĘCEJ >
(Za) daleko stąd,

(Za) daleko stąd,

02 lipiec 2015

czyli „Atlas Wysp Odległych” Judith Schalansky.

WIĘCEJ >
Poleski Park  Narodowy

Poleski Park Narodowy

01 październik 2010

Powstał w 1990 roku w celu ochrony niezwykle cennej przyrody obszarów wodno -błotnych, w tym torfowisk niskich, wysokich i przejściowych.

WIĘCEJ >