Jestem na pTAK!

Wystawa na pTAK! na turne!

Wystawa na pTAK! w Bibliotece Publicznej w Wilanowie

Wystwa na pTAK! od ubiegłego roku "jeździ" po Polsce. I cieszy się ogromną popularnością.

Obecnie znajduje się w Bibliotece Publicznej w Wilanowie, a dokładnie w jej powsińskiej filii przy ul. Przyczółkowej 27A.

Od 19 marca do końca kwietnia będzie można Wystawę obejrzeć w siedzibie głównej Biblioteki Publicznej przy ul. Radosnej 11, również w Wilanowie.

Jeśli nie zdążyliście w ubiegłym roku obejrzeć naszych pięknych ptasich fotografii w Złotych Tarasach w Warszawie, to zapraszamy do Wilanowa!

Galeria

Autor: Ptaki Polskie

Źródło: Ptaki Polskie

Powiązane artykuły

O czym śpiewają ptaki?

O czym śpiewają ptaki?

18 czerwiec 2013

Kto z nas nie czytał, choć raz, „Ptasiego radia” Juliana Tuwima? Albo słuchał – w wykonaniu rodzica czy też Ireny Kwiatkowskiej.

WIĘCEJ >
Smutny los

Smutny los "głupiej gęsi"

02 październik 2012

Z pewnością nieraz zdarzyło nam się nazwać kogoś głupią gęsią lub przeczytać o bohaterce, która autor określił jako wyjątkowo głupią gąskę. Osoba taka zasłużyła na to porównanie zazwyczaj przez swoją naiwność, głupotę lub niepo

WIĘCEJ >
Podsumowanie I edycji  Szkoła na pTAK!

Podsumowanie I edycji Szkoła na pTAK!

18 marzec 2012

Pierwsza edycja Akcji Szkoła na pTAK! już dawno za nami. Tymczasem z niecierpliwością czekamy na kolejną, która już tuż, tuż. Zanim jednak rozpoczniemy prace nad nowymi działaniami, warto podsumować dokonania, które miały miejsce w ramach kon

WIĘCEJ >