Jestem na pTAK!

Rys. Dawid Kilon

Wystawa o ptakach dla ptaków

W ramach noworocznych postanowień, stawiamy na sztukę… ptasią oczywiście.

W celu przybliżenia i promocji talentu artystów, rękodzielników i entuzjastów ptaków, Ptaki Polskie organizują wyjątkową wystawę, której otwarcie odbędzie się 24 stycznia 2014 o godz. 18.30 w Centrum Orlikowym w Goniądzu nad Biebrzą i potrwa do końca maja 2014

 

Wystawa jest dedykowana różnym formą sztuki na pTAK! Otwarta dla wszystkich miłośników ptaków i ptasiej sztuki codziennie - od poniedziałku do piątku – będzie miała rolę przyciągnąć nie tylko społeczność lokalną i biebrzańskich turystów. Będzie również główną atrakcją podczas licznych spotkań i konferencji, jakie odbywać się będą w naszym Centrum.

 

Wszystkich artystów, również amatorów, zainteresowanych wzięciem udziału w wystawie, serdecznie zapraszamy do przesyłania nam swoich prac. Każda forma sztuki, zbliżająca nas do świata ptaków, jest mile widziana. W celu promocji wystawionych prac, planujemy dotrzeć z wystawą do ponad 400 Klubowiczów Ptaków Polskich, opowiedzieć o niej ponad 5000 użytkownikom naszych stron i Facebooka oraz promować ją podczas wszelkich możliwych wydarzeń.

 

Elementem wystawy będą również fotografie uczestników naszych warsztatów fotograficznych, które odbyły się w Centrum Orlikowym w grudniu.

 

Artyści, którzy chcieliby wystawić swoje prace (fotografie, rysunki, obrazy, rzeźby czy inne rzemiosło), proszeni są o przesłanie ich do 15 stycznia 2014 pod adres:

 

Ptaki Polskie

Mitch Coleman

ul. Dolistowska 21

19-110 Goniądz

 

Organizator wystawy nie pobiera opłat za wystawiane prace, aczkolwiek nie odmówi przyjęcia dobrowolnej pracy jako cegiełki na rzecz wsparcia działań statutowych. Wystawa będzie przygotowana w całości na koszt Ptaków Polskich, jednak koszty przesyłki bądź transportu lężą po stronie artysty.

 

Do prac prosimy dołączyć krótką informację na temat samego artysty, techniki i materiałów, z których dana praca została wykonana oraz wycenę rzemiosła (w przypadku prac, które będziemy mogli sprzedać).

 

Na oficjalne otwarcie serdecznie zapraszamy wszystkich Klubowiczów Ptaków Polskich. Otwarciu towarzyszyć będzie lampka czerwonego wina, a w miłą atmosferę sztuki na pTAK! wprowadzą Państwa sami organizatorzy: Mitch Coleman, Anna Pilarska i Monika Turło. Zapraszamy!

 

 

Niezwykłych artystów, którzy inspirują się ptakami, jest wielu. Do nich należy również rysownik - Dawid Kilon. To właśnie bociana czarnego jego autorstwa możecie tutaj podziwiać. Serdecznie polecamy! 

Galeria

Rys. Dawid Kilon

Autor: Ptaki Polskie

Źródło: Ptaki Polskie

Powiązane artykuły

Uszatka (Sowa Uszata)

Uszatka (Sowa Uszata)

10 luty 2016

Bez wątpienia spełnia warunki archetypowej sowy...

WIĘCEJ >
Ponowienie zapytania ofertowego - produkcja koszulek happeningowych

Ponowienie zapytania ofertowego - produkcja koszulek happeningowych

02 czerwiec 2014

Zapytanie ofertowe nr pTAK!3/01/05/2014 dotyczy: produkcji 2 000 koszulek happeningowych z nadrukiem, realizowanych w ramach projektu Bądź na pTAK!

WIĘCEJ >
Cietrzew

Cietrzew

20 sierpień 2014

Kurak wielkości kury domowej – tyle że o innych proporcjach i sylwetce.

WIĘCEJ >