Jestem na pTAK!

X Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych

1 września przy słynnym molo w Sopocie odbędzie się jubileuszowa odsłona Sopockiego Festynu Organizacji Pozarządowych.

W tegorocznym SFOP'ie, na Skwerze Kuracyjnym sopockiego molo, weźmie udział 69 podmiotów, w tym 61 organizacji pozarządowych i 8 instytucji publicznych wspierających sopocki sektor pozarządowy.

 

Będzie morsko, edukacyjnie, sportowo,  artystycznie i przede wszystkim pTAKowo – w sam raz na letni weekendowy odpoczynek. Zapraszamy do zajrzenia na nasze stoisko!

 

Szczegółowy program imprezy:

 

11.30

Sopocka Parada Pozarządowa - rozpoczęcie festynu poprzedzi kolorowy korowód, który w towarzystwie Brass Dżip Orchestra oraz Grupy Rodrigez i Przyjaciele ruszy sprzed Kościoła p.w. św. Jerzego i przejdzie ulicą Monte Cassino do Skweru Kuracyjnego.

 

12.05

Uroczyste rozpoczęcie festynu.

Wręczenie Nagrody Prezydenta Miasta Sopotu „Sopockie Serce” dla organizacji pozarządowej za znaczące osiągnięcia na rzecz miasta i jego mieszkańców.

Muszla koncertowa na Skwerze Kuracyjnym Sopockiego Molo.

 

13.00

Koncert bębniarski – Rodrigez i Przyjaciele.

 

14.00

Spotkanie z Gwiazdami Sportu Pomorskiego.

 

14.30

Mecz: sopoccy strażacy i policjanci kontra sopoccy harcerze.

 

15.00

Koncert zespołu TKM.

 

W trakcie całej imprezy będzie nieprzerwanie działała strefa społeczna, edukacyjna, artystyczna, promocji zdrowia, sportowa i gastronomiczna.

 

Po szczegółowe informacje na temat atrakcji w poszczególnych strefach zapraszamy na stronę Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych.

 

Autor: Ptaki Polskie

Źródło: Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych

Powiązane artykuły

Co słychać?

Co słychać?

05 styczeń 2015

Po-świąteczny przegląd medialny.

WIĘCEJ >
Zapraszamy na Święto Krowy w Chyrzynie

Zapraszamy na Święto Krowy w Chyrzynie

21 sierpień 2012

Po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni na Święto Krowy, odbywające się rokrocznie w siedzibie Parku Narodowego Ujście Warty w Chyrzynie.

WIĘCEJ >
Wypalanie traw

Wypalanie traw

17 kwiecień 2013

Katastrofa ekologiczna według definicji encyklopedycznej to nagła zmiana środowiska przyrodniczego uniemożliwiająca przetrwanie gatunku lub danej populacji. Może być ona naturalna bądź wywołana działaniem człowieka. Może mieć zasięg globaln

WIĘCEJ >