Ptaki

Zobacz pTAKa na BirdWatching.PL

Aby zobaczyć pTAKa, wystarczy pójść na spacer do lasu, na mokradła czy nawet miejski skwer. Żeby jednak w detalach i z bliska móc podziwiać piękno i niezwykłość uskrzydlonych gatunków, najlepiej wybrać się na wirtualną wyprawę po fotograf

 

Część z ptasich zdjęć, które możecie podziwiać na naszej stronie, pochodzi z wortalu stanowiącego jeden z najbogatszych zbiorów fotografii przyrodniczej w Polsce, w tym w szczególności fotografii ptaków - BirdWatching.PL. Możecie tam znaleźć prace najlepszych polskich fotografików przyrody i nie tylko.

 

Wortal BirdWatching.PL jest codziennym, specjalistycznym serwisem informacyjnym adresowanym do wszystkich miłośników, obserwatorów i fotografów ptaków i przyrody.

 

Treści zamieszczane w serwisie redagowane są przez grono redaktorów, jak też przez samych użytkowników wortalu, dzięki czemu BirdWatching.PL jest przedsięwzięciem autorskim współtworzonym przez samych użytkowników.

 

Wortal BirdWatching.PL jest również największą w Polsce galerią fotografii i obrazów ptaków oraz innych zasobów przyrody, a poprzez rozbudowany system głosowań i komentarzy służy jako niezastąpiona platforma do wymiany gorących opinii i doświadczeń pomiędzy fotografami ptaków i przyrody, tym samym stając się prawdziwą szkołą fotografowania przyrody.

 

Serdecznie polecamy!

 

Galeria

Autor: Ptaki Polskie

Źródło: Zdjęcia: Mateusz Matysiak

Powiązane artykuły

Światowy Dzień Ptaków Wędrownych 2015 w Kuźnicy

Światowy Dzień Ptaków Wędrownych 2015 w Kuźnicy

07 maj 2015

Wspólnie z Akcją Bałtycką zapraszamy już po raz trzeci na obchody Światowego Dnia Ptaków Wędrownych (World Migratory Bird Day). Spotykamy się w dniach 9-10 maja 2015 na Półwyspie Helskim.

WIĘCEJ >
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Usługi

OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Usługi

16 kwiecień 2015

Usługi w zakresie przeprowadzenia Kampanii Reklamowej Bądź na pTAK!

WIĘCEJ >
Marek Piekarczyk

Marek Piekarczyk

09 październik 2015

Nie będzie ptaków, nie będzie śpiewania!

WIĘCEJ >