Jestem na pTAK!

Zostań Przewodnikiem Nocy Sów 2017!

Zapraszamy na jedyną taką noc w Polsce – Noc Sów, ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne poświęcone nocnym łowczyniom. Pomysłodawcą i Koordynatorem Ogólnopolskim Nocy  Sów jest stowarzyszenie Ptaki Polskie.


Szósta już edycja wydarzenia odbędzie się 31 marca2 kwietnia 2017.

 

Dzięki współpracy wolontariuszy i edukatorów z całego kraju, po raz kolejny wspólnie poznamy świat sów – gatunki występujące w Polsce, metody badań i ochrony oraz rolę w kulturze. Co więcej, ruszymy w teren, gdzie spacerując i nasłuchując zbliżymy się do sów jeszcze bardziej. A wszystko to w porze, kiedy większość z nich jest bardzo aktywna.

 

Zostań Przewodnikiem i razem z nami przeżyj wyjątkową Noc…

 

Jeśli chciałbyś/chciałabyś zostać Przewodnikiem Nocy Sów i zorganizować Noc Sów w swojej miejscowości, przyłącz się do nas.

Serdecznie zapraszamy do organizowania Nocy Sów placówki należące do sieci Szkół na pTAK!

 

Potrzebne będą: dobre chęci, podstawowa wiedza przyrodnicza, pasja oraz umiejętność przekazywania wiedzy innym. Podczas wybranego przez Ciebie wieczoru będziesz mieć wspaniałą okazję, by przybliżyć lokalnej społeczności znaczenie, piękno i potrzebę ochrony sów.

 

Szczegółowe informacje dotyczące całego wydarzenia znajdziesz w Regulaminie Nocy Sów.
Natomiast przygotowany przez nas Poradnik Przewodnika Nocy Sów pomoże Ci zorganizować wydarzenie.
Polecamy również Przykładowy Program Wydarzenia.

 

Potencjalni Przewodnicy Nocy Sów, którzy wypełnią i prześlą znajdujący się poniżej Formularz zgłoszeniowy dla Przewodnika w wersji online do 20 marca 2017 r. (termin wydłużyliśmy!) nie tylko będą mogli liczyć na naszą pomoc i wsparcie, ale otrzymają pakiet plików w wersji elektronicznej, pomocnych przy realizacji całego wydarzenia.

W skład materiałów elektronicznych wchodzić będą:

  • prezentacje multimedialne o sowach,
  • głosy sów,
  • zdjęcia,
  • wzór plakatu promującego wydarzenie,
  • wzór informacji prasowej.

30 potencjalnych Przewodników Nocy Sów, którzy jako pierwsi wypełnią i prześlą znajdujący się poniżej Formularz zgłoszeniowy dla Przewodnika w wersji online  dodatkowo otrzyma nieodpłatnie pakiet materiałów, który obejmować będzie:
  • folder o sowach,
  • plakat z sowami,
  • torba z logiem Wydarzenia,
  • przypinki z sowami dla Uczestników.

 

Przewodnicy Nocy Sów zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Nocy Sów.

Odwiedź naszą stronę poświęconą sowom Znajdziesz na niej m. in. niesamowiete nagrania głosów sów. Tutaj także znajduje się mapka, na której wkrótce po wysłaniu nam wypełnionego Formularza, pojawią się Twoje dane jako Przewodnika Nocy Sów. Stąd także Uczestnicy będą wysyłali do Ciebie zgłoszenia.


Dodatkowych informacji oraz wsparcia przy organizacji Wydarzenia udziela Paweł Sidło – tel. 501 973 315, pawel.sidlo@ptakipolskie.pl.
 

Zgłoś się już teraz!

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA PRZEWODNIKA.

 

Informacje/materiały do pobrania:

Regulamin Nocy Sów
Przykładowy Program Nocy Sów
Poradnik Przewodnika Nocy Sów
Formularz zgłoszeniowy dla Przewodnika Nocy Sów
Zgoda rodziców/opiekunów
 

Poznaj, Pokochaj, Pomóż – wspólnie możemy chronić sowy!

Noc Sów 2017 już się odbyła!

DANE OSOBOWE PRZEWODNIKA


Format: xx-xxxORGANIZOWANE WYDARZENIE


Format: rrrr-mm-dd

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów określonych w Regulaminie Nocy Sów 2017. Informujemy, że Administratorem danych osobowych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych jest stowarzyszenie Ptaki Polskie, ul. Dolistowska 21, 19-110 Goniądz. Osoba udostępniająca swoje dane ma prawo dostępu do ich treści oraz poprawiania ich lub żądania ich usunięcia. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach edukacyjno-promocyjnych oraz przyjmowania informacji i materiałów na temat działalności Ptaków Polskich zgodnie z warunkami określonymi w ustawie o ochronie danych osobowych. Informujemy, że Administratorem danych osobowych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych jest stowarzyszenie Ptaki Polskie, ul. Dolistowska 21, 19-110 Goniądz. Osoba udostępniająca swoje dane ma prawo dostępu do ich treści oraz poprawiania ich lub żądania ich usunięcia. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne.

Autor: Ptaki Polskie

Źródło: Ptaki Polskie