Aktualności

Mazurki Dwa, fot Magdalena Misiura

Konkurs fotograficzny!

Zgłoś się!

Zaczęła się XII edycja konkursu fotograficznego Przyroda Ojczysta!
Zgłoś swoje zdjęcia.
 

Uwielbiasz robić zdjęcia na łonie natury? Świat zwierząt nie ma przed Tobą sekretów? Weź udział w konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2021, organizowanym już po raz dwunasty przez portal lifestylowy Ekologia.pl. 

Konkurs skierowany jest do osób, dla których robienie zdjęć jest zarówno pasją jak i pomysłem na utrwalenie na barwnych zdjęciach pasjonującego świata roślin i zwierząt. Jury ocenia nie tylko technikę wykonania fotografii, lecz przede wszystkim pomysł i stylistykę nadsyłanych prac zdjęciowych.

Przebieg konkursu


Konkurs  Przyroda Ojczysta 2021 składa się z dwóch tur. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2021, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia, logując się na stronie spolecznosc.ekologia.pl/. Co miesiąc głosami internautów wybierane jest Zdjęcie Miesiąca. Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2021, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca  z całego roku staną w pojedynku o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2021.

Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. W każdym miesiącu, począwszy od stycznia, jest wybieranie Zdjęcie Miesiąca.  W finale konkursu w styczniu 2021 zostaną przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2020. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez sponsora konkursu – firmę  Go Green Distribution.

Jak zgłosić zdjęcie?
Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie spolecznosc.ekologia.pl/przyroda-ojczysta. Głosowanie internautów odbywa się po zalogowaniu w panelu konkursowym. Organizator konkursu, portal Ekologia.pl zastrzega sobie możliwość nieopublikowania zdjęć, które nie spełniają warunków regulaminu.