Jestem na pTAK!

fot. PZ Studio, www.warsawtour.pl

Narodowy na pTAK! - zapraszamy na kolejne warsztaty edukacyjne

Z przyjemnością informujemy, iż startuje kolejny etap projektu edukacyjnego „Ptaki Polskie na Narodowym” w Warszawie.

Tak jak poprzednio, zapraszamy wszystkie zainteresowane szkoły do udziału w bezpłatnych zajęciach edukacyjnych prowadzonych na Stadionie Narodowym przez naszych doświadczonych edukatorów. Zajęcia przyrodnicze dotyczyć będą zagadnień związanych z ptakami w mieście, ich poznaniem i ochroną.  Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne (również te, które już wcześniej uczestniczyły w naszych warsztatach - od nowego roku ruszamy z nowym programem edukacyjnym).

 

Zajęcia trwają dwie godziny zegarowe i obejmują dwa warsztaty przyrodnicze. W zależności od pory roku i grupy wiekowej ich tematyka może się nieco różnić. Zajęcia odbywają się w środy od godziny 8.30 do 14.00. - pierwsze warsztaty odbędą się już 11 grudnia. Maksymalna wielkość pojedynczej grupy to 30 osób. 

 

Po zajęciach istnieje możliwość zwiedzenia Stadionu Narodowego w ramach kilku propozycji tras wycieczek. Opis tras oraz szczegółowy cennik dostępny jest na stronie Stadionu Narodowego.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Marcinem Siuchno – email: [email protected].

 

Zapraszamy!

Galeria

fot. PZ Studio, www.warsawtour.pl

Autor: Marcin Siuchno

Źródło: Ptaki Polskie

Powiązane artykuły

Z gabinetu Roberta Biedronia zniknął Orzeł!

Z gabinetu Roberta Biedronia zniknął Orzeł!

14 maj 2015

Po godle została tylko pusta ramka...

WIĘCEJ >
Birdwatching, cz. 1 - jak, po co i dlaczego?

Birdwatching, cz. 1 - jak, po co i dlaczego?

01 październik 2013

Birdwatching (angielskie bird – ptak i watch – oglądać, obserwować). Termin, który w języku angielskim zaczął funkcjonować na początku XX wieku, a dokładniej w 1901 roku, w wolnym tłumaczeniu można przetłumaczyć na polski jako ptaszenie

WIĘCEJ >
Aleje przydrożne – tętniące życiem przyrodnicze arterie. Część 2 – ssaki.

Aleje przydrożne – tętniące życiem przyrodnicze arterie. Część 2 – ssaki.

29 listopad 2013

Powracamy do naszego cyklu artykułów dotyczących alej przydrożnych. W części pierwszej powiedzieliśmy, jak istotną rolę biologiczną i ekologiczną pełnią aleje. Poznaliśmy też pierwszych, ptasich gości polskich alej.

WIĘCEJ >