Jestem na pTAK!

pTAK na Heineken Opener Festiwal

Nasze Stowarzyszenie dołączy do grona 19 innych organizacji pozarządowych prezentujących swoją pracę i idee.

W tym roku na Heineken Open’er Festival, największym wydarzeniu muzycznym w Polsce, obok Coldplay’a i Prince’a „zagrają” również Ptaki Polskie!

 

Nasze Stowarzyszenie dołączy do grona 19 innych organizacji pozarządowych prezentujących swoją pracę i idee. Szukajcie nas w strefie NGO, na stoisku nr 13.

Będziemy tam dla Was przez 4 dni imprezy (30.06 – 3.07.2011); codziennie od 16.00 do 1.00!

 

Zapraszamy – z przyjemnością opowiemy Wam o Ptakach, o Nas i Projektach, jakie realizujemy w całej Polsce.

Przygotowaliśmy wiele konkursów i zabaw edukacyjnych pod hasłem WSZYSTKO, CO CHCIELIBYŚCIE WIEDZIEĆ O PTAKACH, ALE BOICIE SIĘ ZAPYTAĆ.

 

Będzie też jedyny tego typu test osobowości ODKRYJ W SOBIE PTAKA, który ujawni czy bliżej Wam do pracowitych i głośnych dzięciołów, czy może raczej zamkniętych w sobie orlików grubodziobych.

 

Odważniejsi będą mogli WYWINĄĆ ORŁA, PUŚCIĆ PAWIA lub ZAPUŚCIĆ ŻURAWIA i zgarnąć nagrody! Ci bardziej ostrożni na pewno nie odejdą z pustymi rękami: mamy płyty z niepowtarzalnym jazzem na pTAK!, koszulki i zaprojektowane specjalnie na Open’er serie pocztówek z ptakami.

 

Jeśli podoba się Wam hasło naszej Kampanii PTAK TEŻ CZŁOWIEK, z pewnością spodoba Wam się również nasza niespodzianka fotograficzna!

 

Do zobaczenia!

Zespół Ptaków Polskich

Galeria

Autor: brak

Źródło: brak

Powiązane artykuły

Wiejskie szkoły Szkołami na pTAK!

Wiejskie szkoły Szkołami na pTAK!

27 listopad 2012

Małe, wiejskie szkoły często spisywane są na straty. Powszechnie uważa się, iż nic się w nich nie dzieje, ich uczniowie nie mają dostępu do zajęć pozalekcyjnych i wszystkiego tego, co w większych (bogatszych) szkołach jest normą. Jednak czy

WIĘCEJ >
Zimowy ogród.

Zimowy ogród.

03 luty 2011

Skuty zimowymi mrozami ogród wydaje się być „bez życia”.

WIĘCEJ >
Wywijamy ptaszki z drutu - czyli zabawa z metaloplastyką na Zlocie!

Wywijamy ptaszki z drutu - czyli zabawa z metaloplastyką na Zlocie!

13 maj 2014

Ptaki z drutu? Jak można skojarzyć te piękne, lekkie, kolorowe istoty z czymś tak mało „ptasim” jak metal? Niektórzy potrafią. I to jak!

WIĘCEJ >