Ptaki

Zobacz pTAKa na BirdWatching.PL

Aby zobaczyć pTAKa, wystarczy pójść na spacer do lasu, na mokradła czy nawet miejski skwer. Żeby jednak w detalach i z bliska móc podziwiać piękno i niezwykłość uskrzydlonych gatunków, najlepiej wybrać się na wirtualną wyprawę po fotograf

 

Część z ptasich zdjęć, które możecie podziwiać na naszej stronie, pochodzi z wortalu stanowiącego jeden z najbogatszych zbiorów fotografii przyrodniczej w Polsce, w tym w szczególności fotografii ptaków - BirdWatching.PL. Możecie tam znaleźć prace najlepszych polskich fotografików przyrody i nie tylko.

 

Wortal BirdWatching.PL jest codziennym, specjalistycznym serwisem informacyjnym adresowanym do wszystkich miłośników, obserwatorów i fotografów ptaków i przyrody.

 

Treści zamieszczane w serwisie redagowane są przez grono redaktorów, jak też przez samych użytkowników wortalu, dzięki czemu BirdWatching.PL jest przedsięwzięciem autorskim współtworzonym przez samych użytkowników.

 

Wortal BirdWatching.PL jest również największą w Polsce galerią fotografii i obrazów ptaków oraz innych zasobów przyrody, a poprzez rozbudowany system głosowań i komentarzy służy jako niezastąpiona platforma do wymiany gorących opinii i doświadczeń pomiędzy fotografami ptaków i przyrody, tym samym stając się prawdziwą szkołą fotografowania przyrody.

 

Serdecznie polecamy!

 

Galeria

Autor: Ptaki Polskie

Źródło: Zdjęcia: Mateusz Matysiak

Powiązane artykuły

Nowe zapytanie ofertowe - rekrutacja Liderów i Edukatorów Regionalnych

Nowe zapytanie ofertowe - rekrutacja Liderów i Edukatorów Regionalnych

20 sierpień 2014

Zapytanie ofertowe nr pTAK!3/02/08/2014 dotyczy: przygotowania i przeprowadzenia kompleksowego procesu rekrutacyjnego Kandydatów na Liderów i Edukatorów Regionalnych w ramach projektu Bądź na pTAK!

WIĘCEJ >
W podróży

W podróży

09 maj 2012

Jakież było zdziwienie pilota samolotu, który jesienią 1978. minął 30 Łabędzi Krzykliwych lecących na wysokości 8,2 kilometrów!

WIĘCEJ >
Warsztaty w Nadleśnictwie Wejherowo

Warsztaty w Nadleśnictwie Wejherowo

22 czerwiec 2013

Środek pięknej buczyny nadmorskiej a w nim ośrodek edukacji przyrodniczo-leśnej „Muza”. Czy można wyobrazić sobie lepszy plener do prowadzenia przyrodniczych warsztatów edukacyjnych? Tu, w samym sercu Nadleśnictwa Wejherowo, mieliśmy przyjemn

WIĘCEJ >